Na Farme niektorí súťažiaci po potužení alkoholom poriadne pritvrdili. Svadba, pitie a dobrá zábava uvoľnili Rada natoľko, že sa odhodlal dať Kike vášnivý bozk priamo pred kamerami, a teda aj pred očami snúbenice.

Farma sa koncom uplynulého týždňa stala svedkom romantickej svadby Danky a Michala. Farmári sa na príchod zaľúbencov starostlivo pripravovali a dali si záležať na každom detaile. Po náročných prípravách sa ale počas svadobnej veselice viacerí odviazali zrejme až príliš.

Tanec, pitie a plné stoly jedla dovolili farmárom vydýchnuť, zabudnúť na súťaž a užiť si radostný večer. Niektorí to však zrejme s relaxom a alkoholom mierne prepískli. Rado Dulin patril medzi hlavných aktérov odviazaných chvíľok, ktoré si vychutnal priamo pred kamerami.

S Kikou, ktorú zarmútil list od jeho snúbenice Ivany, sa okrem romantického tanca na parkete oddával aj oveľa odvážnejšej zábave. Zadaný mladý muž totiž vtisol fotomodelke vášnivý bozk rovno na pery priamo pred kamerami, a tak sa táto scénka dostane aj k jeho snúbenici. Kika mu bozk opätovala a vzápätí svojho najlepšieho kamaráta aj srdečne objala. Zdá sa, že ani list od Ivky nedokázal prinútiť farmára vstúpiť si do svedomia a obmedziť svoje aktivity smerom k ženskému osadenstvu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Televízia Markíza