Rado Dulin sa stále viac zamotáva do svojich citoch. Kým ešte donedávna mal vo všetkom jasno, v posledných dňoch svoje názory značne prehodnotil. Najlepšej kamarátke Kike najprv venoval bozk priamo na pery a teraz padlo aj prvé vyznanie.

Zadaný Rado bol ešte pred niekoľkými týždňami šťastne zasnúbený, no s pribúdajúcimi dňami na Farme má v hlave stále väčší zmätok. Jeho snúbenica Ivka už pritom tiež stráca s Casanovom trpezlivosť a z jej slov je jasné, že záchrana tohto partnerstva bude poriadne náročná.

Farmár sa však stále viac zamotáva do kamarátskeho vzťahu s Kikou. Hoci bol ešte po zásielke z domu, ktorá zahŕňala aj list od jeho lásky, dojatý, všetko nasvedčuje tomu, že svoje presvedčenie prehodnotil. Kike totiž nedávno venoval bozk priamo na pery a neskôr vyslovil o snúbenici slová, ktoré ju zrejme zabolia.

Najnovšie ale zájde ešte oveľa ďalej. V rámci večernej zábavy si viacerí farmári doprajú alkohol a odviažu sa. Na statku nebude núdza o ďalšie konflikty, no aj o Radovo veľké vyznanie. Keď bude totiž sedieť na kraji postele práve s fotomodelkou, vypadne z neho nečakaná veta: “Každý vie, že Kiku milujem.” Ako tento vzťah dopadne?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Rado vyznal Kike lásku