Hospodár Martin prišiel na statok skontrolovať, ako si počas uplynulých dní poradil farmár týždňa so zadanými úlohami. V prítomnosti Rada a Robiňa však vyslovil nečakané slová. Farmári ostali následne doslova ako obarení.

Hospodár Martin zavítal na statok, aby skontroloval, ako si farmár týždňa so svojimi kolegami poradili so zadanými úlohami. Z jeho slov je zrejmé, že nie je príliš spokojný, a dokonca pozná dôvod, pre ktorý sa úlohy nestihli dokončiť poriadne či načas. Robiňa totiž upozorní, že dávať za sluhu Rada nebola správna voľba.

Najväčšieho pracanta urobiť sluhom,” kýva hlavou hospodár. Po týchto slovách ale ostal Robiňo ako obarený a rovnako tak aj Rasťo s Gabom, keď im toto vyjadrenie pretlmočil. Nikto nechcel uveriť, že práve Rado, ktorý si opäť užil vášnivú noc s Kikou bez nohavičiek, je považovaný za najpracovitejšieho farmára spomedzi chlapov.

Robiňo napokon do kamery prezradil, čo ho na slovách Martina najviac pobúrilo: “Mňa sa to dotklo, lebo keď mám tak pravdu povedať, tak ja proste od rána do večera makám, v kuse, a robím v kuse a mňa sa to dotklo. Lebo Rado nie je ten typ človeka, čo by robil od rána do večera a proste on je ten typ človeka, čo niečo začne a nedokončí. Nerobí toľko, čo normálny chlap, čo je na farme,” dodáva rozhorčene.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Televízia Markíza