Rado tvrdo naložil snúbenici: Pri Kike zabudol na šesť rokov vzťahu!

Dátum:

Vzťahy na Farme prechádzajú v posledných dňoch doslova skúškami ohňom a okrem priateľských roztržiek, ktoré má na svedomí blížiace sa finále, nálada na statku postupne upadá. A nebyť prelietavého Rada, Markíza už nemá divákov projektom zrejme ako zaujať.

Veľkolepé finále reality šou Farma 11 je už za dverami, avšak súťažiaci neustále plnia posledné úlohy na markizáckom statku. Kým fotomodelka Kristi už opakovane vyjadrila svoje obavy z návratu domov, Radovan, zdá sa, si zo života v realite ťažkú hlavu nerobil. Až doposiaľ. Pred celým Slovenskom ponižovaná a podvádzaná snúbenica mu totiž poslala tesne pred koncom súťaže krátky odkaz.

„Ahoj, prajem ti veľa šťastia s Kikou… Karty sú rozdané. Iva,” napísala jeho partnerka v krátkom odkaze. Aj keď sa Dulin spočiatku vyjadril, že sa zo slov sympatickej plavovlásky nezloží, do hlavy mu predsa len zasadila poriadneho chrobáka. Napriek jasne formulovanej vete sa totiž Rado v neodvysielaných minútach zamýšľa nad tým, ako Ivana celé vyjadrenie myslela a či mu náhodou iba neodkázala, aby bojoval ďalej a bol sám sebou.

Aby toho nebolo málo, celú úvahu zaklincoval ranou pod pás, pričom opakovane zhodil nielen svoj šesťročný vzťah, ale predovšetkým ženu, ktorá mu mienila povedať svoje životné áno. „Či ja by som s ňou bol alebo nie, to už je.. Ja ti tu vysvetľujem, že ja nechápem, že proste som dokázal zabudnúť pri tebe na šesť rokov,“ rozhovoril sa farmár pred Kikou, ktorej načisto podľahol.

Ako jej následne povedal, jediné, čoho sa obával je, či nejde zo strany fotomodelky o hru. Taktiež uznal, že on by svoju partnerku do reality šou nikdy nepustil, pričom by sa evidentne obával toho najhoršieho. Nuž, Rado má však stále pocit, že pred kamerami nič zlé neurobil a všetky jeho prejavy náklonnosti sú v súlade s kostolým poriadkom. Nuž..

Video s Radovým vyjadrením môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza | Foto: Markiza, IG/farma.markiza

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...