Jednému z najsledovanejších párov slovenského šoubiznisu sa postupne plnia všetky sny. Čoskoro ich čaká svadbapríchod prvého spoločného potomka. Jasmina sa však už teraz môže tešiť z veľkej noviny, ktorou sa pochválila na sociálnej sieti.

V auguste minulého roka sa Rytmus prihovoril fanúšikom, pričom chcel zistiť kontakt na chovnú stanicu či overeného majiteľa. Spoločne so svojou, dnes už snúbenicou, mal totiž jasnú predstavu, ako by mal vyzerať nový člen ich rodiny. Malo ísť o čierneho alebo čokoládového kráľovského pudla s preukazom o pôvode.

Po tomto krátkom videu sa však ani jeden z nich už k predmetnej téme nevracal. Zdá sa, že obaja našli, to čo hľadali. „Ahojteee! Dnes nám začína ďalšia nová kapitola v živote s touto mojou vysnívanou Daphne. Odkedy moja balkánska sestra @sweet.affairs mali doma toto úžasné plemeno kráľovského pudla, ktoré bolo neuveriteľným spoločníkom celej rodiny, som si hovorila, Bože, takého by som si priala,“ napísala budúca mamička na sociálnej sieti. No nie je nádherná?

Celé vyjadrenie Jasminy

Zdroj: Instagram/jasmina_alagic  |  Foto: Instagram/jasmina_alagic, Instagram/rytmusking