Moderátor Matej Sajfa Cifra a Veronika Ostrihoňová tvoria šťastnú rodinku spolu s maličkou dcérkou Sárou. Tá sa dvojici narodila v roku 2019 a rodičom robí obrovskú radosť. Aktuálne ale prekvapili nečakanou novinkou, že sa čoskoro stanú rodičmi aj po druhýkrát!

Moderátorské duo Sajfa a Veronika má na Slovensku obrovské množstvo priaznivcov, ktorí ich sledujú na sociálnych sieťach. Zamilovaná dvojica priviedla koncom roka 2019 na svet nádherné a šikovné dievčatko Sáru, ktorá im robí obrovskú radosť.

Veronika aktuálne moderuje aj známu RTVS reláciu Silná zostava, kde došlo pred časom ku konfliktu komičky Simony Salátovej a tenistky Dominiky Cibulkovej. Zdá sa ale, že onedlho si musí dať svetlovláska od práce opäť pokoj.

Ako totiž prezradila Pluske, so Sajfom čakajú druhé bábätko: “Bolo to prekvapenie, ale, samozrejme, veľmi pekné prekvapenie. Tešíme sa, dúfame, že všetko dopadne dobre a že Sára si bude užívať úlohu veľkej sestry minimálne tak, ako si užíva úlohu sesternice,“ uviedla šťastná Veronika.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj:  pluska.sk │ Foto: IG/sajfa