Do celého sveta sa dostala veľká správa, ktorá hovorí o narodení ďalšieho prominentného dieťatka. Z úspešnej športovkyne, ktorá nosila pod srdcom svojho prvého potomka, sa stala hrdá mamička. 

Tenisová hviezda poriadne šokovala verejnosť, keď nechtiac na sociálnu sieť zavesila snímku s rastúcim bruškom. Od tej chvíle už nebol priestor na popieranie jej tehotenstva a v súčasnej dobe sa Serena Williams už teší zo svojho prvorodeného potomka. 35-ročná profesionálna tenistka priviedla 1. septembra 2017 na svet dievčatko, no bližšie informácie zatiaľ nie sú verejnosti známe.

Aj keď túto radostnú novinku ešte nepotvrdila samotná novopečená mamička alebo jej snúbenec Alexis Ohanian, tak už z každej strany sa k nim hrnú samé blahopriania. Okrem fanúšikov sa k nim pridali aj kompetentní z US Open Tennis, ktorí jej prostredníctvom sociálnej siete Twitter zablahoželali k dcérke a v príspevku jej zároveň poslali veľa lásky.

Ku gratulantom sa pridala aj jej dlhoročná priateľka Beyoncé, ktorá sa už pár mesiacov teší zo svojich dvojičiek. Speváčka na Instagrame zverejnila jej snímku, na ktorej sa Serena pýši ešte tehotenským bruškom.

Zdroj: Thesun.co.uk | Foto: Instagram, Twitter