Na farmárskom statku to už poriadne vrie a vzťahy, ktoré sa zdali byť pevné, pomaly rozbíja vietor. Jednou z najdiskutovanejších dvojíc sa pritom časom stali Kristína a Rado, avšak ich partnerstvo má jeden zásadný háčik. Snúbenicu!

Celé Slovensko sa už dlhé týždne prizerá na vyvíjajúci sa vzťah Rada a Kiky, ktorých prehlbujúci sa cit je čoraz zreteľnejší. Kým farmárka zo západu už vie, že aj po vypnutí kamier mieni mať prelietavého vodiča sanitky po svojom boku, on je stále presvedčený, že v hre o 75 000 eur neurobil nič zlé. Svoj názor na celú situáciu okrajovo vyjadrili aj mamy oboch aktérov, ktoré si uvedomujú riziko a škandalóznosť ich vzťahu.

Kým snúbenica neverníka poslušne čaká doma a nadväzuje priateľstvá s vypadnutými farmármi, k situácii na statku sa vyjadrovala len minimálne. Počas vysielania sa snažila zachovať si chladnú hlavu a na sociálnych sieťach sa nepoddala emóciám, ako je to v prípade ohrdnutého expriateľa Kristíny. Tentokrát však Ivana urobila výnimku a všetkým, ktorí sa zaujímajú o jej pohľad a vzťah s Radom, poslala výstižný odkaz.

Ahojte, za tých 14 týždňov, čo odišiel Rado na Farmu, sa môj život trochu zmenil. Udialo sa toho veľa a myslím si, že po 6 spoločných rokoch nemá nikto právo súdiť a vyjadrovať sa… Všetko v živote sa deje z nejakého dôvodu a ako to všetko dopadne si vyriešime doma v spoločnej kuchyni. PS: Zvládam to všetko veľmi dobre vďaka blízkym ľuďom a aj vďaka vám, čo mi prajete,“ napísala s rozvahou. Čo myslíte, zostanú Ivana a Rado spolu alebo dá prednosť Kike?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/ivka.babi, farma.markiza