Radovan Dulin je poriadny kvietok. Jeho enormná náklonnosť k ženskému pokoleniu zaskočila zjavne aj jeho snúbenicu Ivku, ktorá o ňom mnohé netušila. Farmárove excesy sa už podpísali aj na jej výzore, ktorý sa za krátku dobu poriadne zmenil.

Radovan Dulin je teda poriadny kvietok. Keď zavítal na Farmu, jeho snúbenica Iva zrejme nemala ani len tušenia, ako sa jej život od základov zmení. Vodič sanitky sa totiž netají veľkou náklonnosťou k ženskému pokoleniu a na Farme má mimoriadne blízko ku Kristi, s ktorou ich kamery pristihli pri viacerých šteklivých situáciách.

Záletník má navyše 9-ročného syna Lea, s ktorým sa ale nestretáva a detaily rozchodu, za ktorým bola nevera, vyzradila jeho expriateľka Mirka. Ako ukázali posledné hodiny, farmár si zrejme pomaly, ale isto vstupuje do svedomia a svojej snúbenici prichystal tajný list. Na základe svojich slov chce začať žiť nový život, ktorý sa bude od toho doterajšieho líšť.

Nevedno, či sa mu to podarí a či ho Iva ešte po všetkom príjme naspäť. Jeho excesy sa už totiž odpísali aj pod jej vizážou. Mladá žena totiž v krátkej dobe rapídne schudla. Zo 7-kilového úbytku na váhe má ale zároveň aspoň trochu radosť: „Všetko zlé je na niečo dobré, – 7 kg,“ napísala na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/ivka.b │ Foto: Instagram/ivka.b, Televízia Markíza