Radovan Dulin si počas Farmy viackrát nasypal popol na hlavu. Naposledy si vstúpil do svedomia v súvislosti s malým synčekom Leom, s ktorým sa však v súkromí nestretáva. Teraz odhalil zo svojej minulosti ďalšiu temnú časť.

Rado spôsobil okolo svojej osoby rozruch už na začiatku Farmy. Najprv sa túlil k tmavovláske Mirke, no napokon presedlal na Kiku, s ktorou tvorí nerozlučnú dvojku až doposiaľ. Farmár pri poslednej súťaži vo vyrezávaní tekvíc získal imunitu, no aj tak prežíva na statku ťažké časy.

Okrem toho, že sa naňho chystajú ostatní chlapi, v ohrození je aj Kristína, ktorá len nedávno priznala smutnú pravdu o tom, čo ju čaká po návrate domov. Samotný Popradčan prehovoril aj na svojho syna Lea, s ktorým až doteraz nebol takmer vôbec v kontakte. Najnovšie sa ale zdôveril Ivete s tým, že v minulosti sa správal celkom inak ako teraz.

„Som taký nebol, frajerka ma dosť zmenila. Som bol zákerný človek, hnusný. A mi vraví štyri roky stále: Dopraj a bude ti dopriate,“ nechal sa počuť. Napriek veľkej pomoci zo strany priateľky ale vďaka náklonnosti ku Kike ohrozil svoj vzťah a dnes nie je vôbec jasné, či ho snúbenica ešte príjme naspäť. Veľavravné sú však najmä jej slová, ktoré mu odkázala len nedávno.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Televízia Markíza