Viktorovi Vinczemu sa darí nielen v súkromí, ale aj pracovne. Najnovšie bude moderátorom hlavných večerných správ Televízie Markíza. Avšak príchodom nového moderátora musia najmä jeho mužskí kolegovia rátať s výraznými zmenami!

Spočiatku nenápadný redaktor sa dostal do povedomia ľudí najmä prostredníctvom šou Tvoja tvár znie povedome, kde ohuroval svojimi speváckymi, tanečnými, ale najmä zábavnými kreáciami. A možno práve preto, že si ho ľudia obľúbili, ho nasadili najskôr do Prvých televíznych novín o 17-tej, kde sa striedal s ostrieľanou redaktorkou a moderátorkou Danicou Kleinovou.

Viktor však následne prekvapil svojimi nečakanými zásnubami s Adelou Banášovou. Jeho postupná sláva však ani po čase neutíchla, ba priam vystrelila do výšin, keď sa ho televízia rozhodla nasadiť do hlavných správ.

Zaužívanému systému je však koniec! Moderátori Patrik Švajda a Jaroslav Zápala si budú musieť zvyknút na novú posilu a pravdepodobne aj skresané výplaty. Doposiaľ sa striedali páry v zložení: Jaroslav Zápala a Mária Chreneková Pietrová s Patrikom Švajdom a Zlaticou Švajdovou Puškárovou. Toto zloženie sa však mení, keďže za Zlaticu, ktorá ide na materskú dovolenku, zastúpi rosnička Lenka Vavrinčíková.

Zároveň nastupuje aj Viktor, ktorý pre portál pluska.sk prezradil: “Začal som ako redaktor spravodajstva, robím Prvé Televízne noviny a teraz prichádzajú Televízne noviny, som z toho absolútne nadšený a veľmi si to vážim.” Viktor zasadne po boku Márie Chrenekovej Pietrovej, s ktorou má už za sebou kamerové skúšky.

To znamená, že keď Zlatica odíde na materskú, bude sa v novinách striedať päť moderátorov. Pre pluska.sk prezradil svoj názor aj Patrik: “Je to záležitosť televízie Markíza. Ja som ale rád, bude nás viac, budeme menej robiť. Budem mať viac voľného času. Mne to neprekáža, že budem menej robiť, bude to pre mňa len výhoda. Po Zlatkinom odchode bude model 5 moderátorov a keď sa vráti Zlatka, tak zase sa nabehne na tri dvojice.”

Ktovie teda, ako sa tento systém nakoniec osvedčí a či nikomu nezamrzne úsmev na tvári.

 

Sivé myšky ??#naPredpremiere ??#vsetkoAleboNic ❤️ #pomozSKfilmu #vybehniDoKina

A post shared by Viktor Vincze (@viktorvincze) on

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook, Instagram