Rozvod Lucie Vondráčkovej (38) a Tomáša Plekance (35) poriadne naberá na obrátkach. Doposiaľ sa mohlo zdať, že podvádzanou obeťou je speváčka, teraz je všetko inak a hokejista sa rozhodol prehovoriť o novej milenke. Čosi ale Luciu zrejme naštve ešte viac…

Lucia Vondráčková a Tomáš Plekanec idú definitívne od seba a v hre je už len deľba majetku, po ktorej toho ale Lucii údajne veľa neostane, a ešte komplikovanejšia starostlivosť o deti. Kým hokejista ostáva v Kanade, speváčka sa chce vrátiť natrvalo do rodných Čiech a vziať deti so sebou. Plekancovi sa ale rozhodne nebude páčiť vídavať synov len na občasných návštevách a rodičia tak majú pred sebou neľahkú úlohu.

V médiách odzneli v posledných dňoch aj špekulácie o Tomášovom dlhodobom vzťahu s tenistkou Šafářovou či o Luciinom tajnom stretávaní sa s hercom Hádekom u nej v byte. Zrejme aj tieto udalosti prinútili hokejistu opäť zareagovať na sociálnej sieti, kde narovinu prezradil, ako došlo k odlúčeniu v ich manželstve:“S Luckou sme ako manželia nefungovali už niekoľko mesiacov, vlastne posledné dva roky. Každý sme si žili po svojom a obom nám záležalo hlavne na tom, aby sme dobre vychovávali naše deti. Za rozchodom nie je nikto tretí a môžu zaň len a len naše dlhodobé nezhody a rozhodne nie to, že sa posledných pár dní vídavam s tenistkou Luciou Šafářovou. Nie rok, nie niekoľko mesiacov, ale až v dobe, keď už sme ja a Lucka naše manželstvo fakticky ukončili,“ začína šokujúce priznanie o novej milenke Šafářovej.

Následne ale hokejista zašiel ešte ďalej a rozhorčil sa nad Luciiným správaním pred médiami: „Na definitívnom rozchode sme sa dohodli spoločne, bez emócií, pár dní predtým, ako som to oznámil na Facebooku. Ťažko tým mohla byť teda prekvapená alebo zaskočená, ako sa vyjadrila vo svojich televíznych rozhovoroch. Sama prišla s návrhom na koniec nášho vzťahu už zhruba pred rokom. V Kanade už mala dohodnutú spoluprácu s rozvodovou právničkou a koniec nášho manželstva plánovala,“ zaráža ešte viac v detailoch o rozvode a jeho známy dokonca nedávno prezradil, že práve Tomáš je ten, kto sa cíti mizerne.

Na záver Plekanec priznáva, že je z konca vzťahu smutný, no chce sa snažiť, aby celá záležitosť nepoznamenala ich deti a dodáva, že práve ich budúcnosť je pre neho dôležitejšia ako čokoľvek iné. Speváčke napokon zaprial všetko najlepšie v kariére aj v živote, no jeho slová ju vyviedli z miery natoľko, že sa pre český Blesk rozhodla okamžite zareagovať: „Žili sme v jednej domácnosti ako manželia až do tohtoročného odchodu na dovolenku sem do Čiech. Prekvapila ma tá nutnosť zdieľať všetko na FB a nesúhlasila som s tým. Prajem Lucii a Tomášovi veľa šťastia. Každé manželstvo má svoje prepady, nehovorím, že sme boli celú dobu šťastní, ale žili sme spolu. Tento rok zostávame v Kanade. Tomáš chcel, aby sme boli v ČR, ale ja som si priala, aby mali chlapci otca nablízku. Budeme bývať neďaleko nášho bývalého domu, v ktorom zostáva Tomáš. Sme rodičia dvoch úžasných chlapcov, ktorých obidvaja milujeme. Neľutujem ani jeden deň z tých 8. prežitých rokov,“ odkazuje speváčka Plekancovi. Kde je teda pravda?

Plekanec priznal párdňový vzťah s tenistkou Luciou Šafářovou

Zdroj │ Foto: Facebook, Instagram, blesk.cz