Je tomu len zopár hodín, čo spevácka diva Dara Rolins, ktorá je na slovenskej hudobnej scéne takmer 40 rokov, vydala svoj nový singel “Kolotoč”. Kým doposiaľ boli fanúšikovia s jej tvorbou prevažne stotožnení, tentokrát prišla krutá rana pod pás. Ako sa totiž zdá, nový počin 46-ročnej hviezdy sa im nepozdáva.

Dara Rolins je nielen hudobnou, ale aj módnou ikonou pre mnohé Slovenky, ktoré ju obdivujú pre krásu, nadhľad či pracovitosť v rôznych oblastiach. Blond diva vstúpila do sveta šoubiznisu ešte ako malé dievčatko, pričom každá z jej skladieb sa stala doslova legendárnym hitom.

Po singloch Arabela, Čo o mne vieš či Anjelik môj vyrástla z teenagerky rozhľadená hviezda, ktorá okrem imidžu zmenila aj svoje hudobné zameranie. Dnešná tvorba speváčky sa diametrálne odlišuje od toho, na čo bola staršia generácia u Darinky zvyknutá, pričom hudobný rasť umožňuje Rolins experimentovať.

Pred pár hodinami tak vydala svoj nový singel “Kolotoč”, ktorého videoklip natáčala už pred niekoľkými týždňami. Ako sa vyjadrila samotná speváčka, práve názov skladby dokonale vystihuje chaos a vírenie v jej hlave. “Robiť ČOKOĽVEK s pocitom či obavami že nevyhoviem každému, zabíja fantáziu v akomkoľvek našom prejave, snažení či vyjadrení emócií. Osobne si myslím, že hlavným dôvodom PREČO som “vnímaná” toľko dlhých rokov, stále narastajúcim množstvom ľudí je presne a výhradne preto, že slobodne počúvam SVOJ vnutorný hlas, ten SVOJ kolotoč,” uviedla Rolins.

Kým sa pri videoklipe objavilo i zopár pozitívnych komentárov, prevažne obdivovanú Daru tentokrát fanúšikovia v drvivej väčšine zniesli pod čiernu zem. Okrem vizuálu, ktorý považujú za prepálenú reklamu na odevnú značku, jej vytkli i spev, text či hudobnú linku. Nuž, nie vždy sa dá ulahodiť všetkým…

Reakcie poslucháčov na Darin nový singel

Zdroj: YouTube