Reality šou Love Island je v plnom prúde a viacerí z účastníkov sú až po uši zamilovaní do svojich televíznych polovičiek. Aj keď mnohí plánujú spoločnú budúcnosť aj po odchode z vily na Kanárskych ostrovoch, zdá sa, že idylku spolunažívania už o pár hodín prekazí nový súťažiaci!

Základným pravidlom v reality šou Love Island je nájsť si partnera a ostať v páre, čo sa už niekoľko týždňov darí predovšetkým zopár pôvodným ostrovanom. Kým v sebe Laura s Martinom, Pítr s Gabrielou a Vilda s Nicol našli svoje spriazenené duše, mimoriadne blízko k sebe majú aj Aicha s Janom. Práve tento pár však bude už onedlho ohrozený novým členom televíznej rodiny, do ktorej pribudne sebavedomý Filip.

Vtipný mladík, ktorý precestoval svet a je vášnivým milovníkom žien, je totiž bývalým partnerom extrovertnej čokoládovej krásky! Ako uvádza Markíza, mladý futbalista bol do úrazu profesionálnym športovcom v USA, kým momentálne sa venuje aj modelingu. „Ak s niekým randíte, ale ste v inej krajine a s iným dievčaťom, tak to nie je podvádzanie,“ uviedol bez pardonu, pričom na vernosť má vyhradený názor.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk, IG/love_island_czsk