Reality šou Farma prekvapuje divákov stále viac a viac! Po častých kauzách zamilovaného páru Stanky a Mira či nečakanej žiadosti o ruku priamo pred televíznymi kamerami prichádza ďalšia zaujímavosť. Tentokrát však nie z dielne súťažiacich!

O poriadny šok sa tentokrát postaral samotný hospodár Martin! Stavbu, ktorú označil za svoju srdcovú záležitosť, totiž nechal súťažiacich na základe nekvalitne odvedenej práce zbúrať. „Je to tá naša najdôležitejšia stavba. Tuto som na tejto strane. Pozri sa cez stenu. Vidíš ma?“ hodnotil deravé základy s farmárkou týždňa Petrou.

Tá komplikovanú stavbu obhajovala, u hospodára však neuspela. Diery v zvonici však neboli najväčším dôvodom k jej zbúraniu. Mesut totiž urobil zásadnú chybu v statike v momente, kedy zmenil rozloženie okien, pričom Martin prízvukoval, že nikto z kompetentných nemenil projektovú dokumentáciu.

„Máš projekt, máš jasne dané, čo máš robiť. Kto sa rozhodol, že si to tu bude svojvoľne meniť? Obávam sa, že toto ťa bude stáť krk,“ zúril Martin. Mesut si však za svojou prácou stojí: „Aj tak si myslím, že je to lepšie. Lebo to okno tam bolo zbytočné.“ Hospodár však odporuje a z technického hľadiska budovy nakázal farmárom zvonicu zbúrať a postaviť ju nanovo.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: videoarchiv.markiza.sk