Nikto nepochyboval, že jubilejnú 10. sériu reality šou Farma bude moderovať ostrieľaná moderátorka Kvetka Horváthová. Informácie o tom, že dostala košom, považovali mnohí diváci za zlý žart, ktorý sa však stal skutočnosťou. Čo sa však dialo pár dní pred tým, ako padlo tak radikálne rozhodnutie?

Kvetke určite ani vo sne nenapadlo, že by ju pri moderovaní jej obľúbenej relácie Farma mohla nahradiť amatérka Evelyn. Dokonca si naplánovala dovolenku tak, aby stihla natáčanie prvých epizód, no aj napriek tomu, že to verejne nepriznala, z vyhadzovu bola poriadne zdrvená.

Nič totiž nenaznačovalo, že by televízia Markíza uvažovala nad zmenami, a tak sa sympatická krátkovláska tešila na nový statok vrátane farmárov. Ako je zrejmé, ani ľudia zo štábu neboli nadšení rozhodnutím tvorcov reality šou a teraz sa rozhodli prehovoriť. „Kvetka naozaj ani na sekundu nemyslela na to, že ju chce televízia vymeniť a všetko sa odohrávalo potajomky za jej chrbtom. Bola to podpásovka,“ prezradil jeden z členov štábu pre pluska.sk.

Dokonca sa vyjadrila aj bývalá farmárka, ktorá má i po skončení natáčania reality šou dobré vzťahy s celým tímom. ,,Viem určite, že Kvetka bola z tejto správy zdrvená, smutná, a zároveň veľmi zaskočená. Jednoducho si ani v zlom sne nepredstavovala, že nebude súčasťou tejto Farmy,“ priznala, no pre istotu chcela zostať v anonymite.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Instagram