Po svadbe Martina Jakubca a Božanky sa predovšetkým spevák “evergreenov“ dostal do nemilosti Slovákov. Niet sa čo diviť, považuje sa za kráľa šoubiznisu, útočí na iné osobnosti a jeho ego zrejme prekračuje ďaleký vesmír. Aj z tohto dôvodu príde spevák zrejme o exkluzívne kšefty, keďže ľudia ho vo svojich mestách jednoducho nechcú. Na jeho osobu sa už dokonca vyjadril aj Otto Weiter.

Vianočné obdobie je nesmierne výnosné pre spevákov, hudobníkov či hercov, keďže dostávajú ponuky na vianočné večierky, trhy či silvestrovské akcie. Výnimkou nebol ani Martin Jakubec, ktorý spoločne s manželkou vystúpil v Piešťanoch. Iba pár dní pred akciou však ľudia chceli zorganizovať petíciu, keďže sa stal tým posledným človekom, ktorého by chceli vidieť stáť na pódiu.

Takmer rovnaký scenár sa zopakoval aj v Kežmarku, kde však nakoniec pod nátlakom ľudí, organizátori vystúpenie zrušili. Jakubec však na sociálnej sieti neustále upozorňoval, že príde do tohto mesta, pričom sľúbil návštevníkom nezabudnuteľnú šou. Spevák, ktorý chce preraziť aj v politike, však neprišiel a nahradil ho Otto Weiter. Ten však vôbec netušil, že sa stal náhradníkom za kontroverzného kolegu.

Weiter však nenechal svojej povesti nič dlžný a spoločne so speváčkou Andreou Fischer roztancoval celé publikum. Dokonca sa vyjadril aj na adresu Jakubca, ktorý sa neukázal. ,,Pokojne napíšte, že ma nezaujíma. S jeho menom nechcem byť vôbec spájaný,“ zareagoval Otto bez servítky pre plusku.sk.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Facebook/Martin Jakubec, Facebook/Otto Weiter