Rana pod pás pre Vinczeovú a Dangla: V RTVS skončili, novú šou na Markíze im zrušili!

Dátum:

Moderátorka Adela Vinczeová (37) a Dano Dangl (43) len nedávno nečakane skončili v obľúbenej relácii Milujem Slovensko a už je tu ďalšia rana pod pás. Markíza zrušila ich novú pripravovanú šou.

Hviezdne mená ako Adela Vinczeová či Dano Dangl boli v RTVS zárukou dobrej zábavy po dlhé roky. Pod oboma osobnosťami sa však v poslednom čase akosi lámu stoličky. Nedávno šokovali divákov informáciou, že skončili v obľúbenej relácii Milujem Slovensko, kde ich nahradia nové tváre. Aj keď ešte nič nemusí byť stratené a obaja sa môžu do šou vrátiť, nateraz si musia diváci zvyknúť na novú zostavu.

Po odchode z RTVS si ale dvojica zrejme brúsila zuby na svoj nový projekt 2 na 1, ktorý už vo februári odvysielal svoju pilotnú časť. Tá zožala u divákov veľký úspech a hosťka Dominika Cibulková mala od divákov výborné ohlasy. Aj preto všetci s nadšením očakávali automatické pokračovanie šou. Markíza mala ale údajne dúfať, že zabávačská dvojica dá prednosť modro-žltej televízii pred verejnoprávnou a po jej nedávnom odchode z Milujem Slovensko už nič nebránilo novej spolupráci.

Tá je však nateraz pasé a okolo projektu je neprimerané ticho. Podľa zdroja Nového Času je už jesenná štruktúra televízie naplnená a miesto sa projektu 2 na 1 nateraz neujde. Zdržanliví vo vyjadreniach boli aj samotní aktéri Dangl či Markíza, ktorí sa momentálne k situácii nevyjadrili a Vinczeová odporučila kontaktovať televíziu. Ostane tak populárne zabávačské duo na ocot?

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook, RTVS

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...