Televízna šou 2 na 1 sa teší mimoriadnej popularite. Moderátori Adela Vinczeová a Dano Dangl hostia v horúcich kreslách celebrity, ktorým dvíhajú tlak rôznymi znevažujúcimi disciplínami. Najnovším hosťom relácie bude Matej „Sajfa“ Cifra, Adelin dlhoročný kolega a najmä priateľ. Zostalo však tomu tak aj po nakrúcaní?

Sajfa je známy predovšetkým svojim suchým a na hranici balansujúcim humorom. Kým niektorí môžu jeho vtipy považovať za kruté, iní sa na nich schuti zabávajú. Nie je žiadnym tajomstvom, že dlhoročný spíker a majster slova neprichádza na chuť všetkým poslucháčom, mnohých sa jeho žarty dotýkajú osobne a môžu pôsobiť urážlivo.

V najnovšej časti markizáckej relácie 2 na 1 Sajfa položí Adele nemiestnu otázku, ktorou podľa mnohých prekračuje hranicu slušnosti. Dlhoročnej kamarátky a kolegyne sa opýtal, kto z trojice Bezdeda, Modrovský a Vincze má rýchlejšie spermie. Nielen v prípade moderátorky sa pritom jedná o citlivú a intímnu tému, nakoľko nie je tajomstvom, že Adela bola s bývalým partnerom tehotná, avšak o dieťatko prišla.

“Problém otehotnieť nie je ženský problém. Je to problém párov. A stále častejšie ho treba riešiť na strane muža. Toto je aj náš prípad,” povedal Viktor ešte v roku 2017, kedy verejne priznala, že kvalita a počet jeho spermii sa u neho blíži k hranici neplodnosti. Je preto otázne, ako sa moderátorka k tejto otázke v relácií postaví. Čo myslíte?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza, FB/Viktor Vincze TV Markíza | Foto: YT/Televízia Markíza, IG/sajfa | Video: YouTube