Je tomu len zopár hodín, čo sa na obrazovkách TV Markíza odohral srdcervúci duel medzi Sárou Adamčíkovou a Erikom Zahorjanom. Kým dvaja mladí Slováci spojili napriek nepriazni farmárskeho osudu svoje srdcia, na statku prebehla aj očakávaná svadba. Nevestou a ženíchom však boli celkom iní účastníci reality šou!

V jednom z posledných týždňov dvanásteho ročníka reality šou Farma dostali súťažiaci za úlohu pripraviť veľkolepú svadobnú hostinu pre Xéniu Gregušovú a Lukáša Stanislava. Potom, čo ešte v októbri mali farmári pôsobiť niekoľko dní vo dvojiciach, si od ostatných vyslúžili titul najkrajší pár. Za odmenu im bola pripravená romantická večera pod hviezdami, kedy Lukáš požiadal Xéniu, či bude stáť po jeho boku až do konca svojho farmárskeho života. Odkedy kráska s ponukou súhlasila, dvojica je neustále spájaná napriek skutočnosti, že Xéniu doma údajne niekto čaká.

Aj keď Lukáš pod vplyvom alkoholu priznal, že by si so svojou farmárskou polovičkou dokázal predstaviť „niečo viac“ a neustále jej prejavuje náklonnosť, plavovláska je v náznakoch sympatii o čosi zdržanlivejšia. Prečo je tomu tak ozrejmila iba pred pár hodinami pred Annou v kúpeľni, ktorá sa jej tesne pred svadbou pýtala, či by si vedela s Lukášom predstaviť skutočný vzťah. „Ja ho mám strašne rada, strašne že, ale nie na niečo viac, vieš,“ prezradila tanečnica pri česaní si vlasov.

Anka však chcela vedieť viac, a preto nástojila na svojej otázke: „No necítiš, že by si bola zaľúbená alebo tak, hej, keby ste vyšli von, vedela by si si to predstaviť s Lukym? Nie? Ani keby si vedela, že ten frajer, že to úplne je ukončené?“ Na to už Xénia odvetila len: „Neviem, asi nie.“ Mimoriadne pôvabný pár si však napriek všetkému povedal svoje farmárske áno, pričom nechýbali krémeše, majonézový šalát či hudba. A že im to skutočne pristalo!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markíza