Raper Boki, ktorý zahviezdil v šou ČeskoSlovensko má talent, kde skončil na krásnom druhom mieste, poriadne šokoval svojich fanúšikov. Prvýkrát si totiž pred verejnosťou rozpustil vlasy. Je to vôbec on?

Raper Boki sa verejnosti predstavil v obľúbenej talentovej šou ČeskoSlovensko má talent. Po víťazstve nadanej bubeníčky Nikoletky, ktorej sa po slovných útokoch divákov verejne zastal, sa napokon tesne umiestnil na druhom mieste, no už teraz má obrovskú základňu fanúšikov. Tých však poriadne prekvapil jedným z posledných záberov na Instagrame.

Hoci sme všetci zvyknutí na jeho typický drdol, ktorý je momentálne medzi mladými mužmi veľmi obľúbený, prvýkrát urobil 24-ročný majster slova výnimku a svoje háro si rozpustil. Všetkým sa tak naskytol nevšedný pohľad na Bokiho, ktorý tak trochu pripomína Tarzana, ako sa aj sám nazval.

Divoké kučery a zarastená brada robia z rapera celkom iného človeka a na zábere pripomína skôr južanského herca zo seriálu. Zdá sa ale, že Boki od svojho tradičného vzhľadu nemieni upustiť a rozpustenie vlasov bola len malá výnimka. Ako sa vám páči viac?

Boki s drdolom

Boki s rozpustenými vlasmi

Zdroj | Foto: Instagram