Jeden z najúspešnejších slovenských hudobníkov, ktorý prednedávnom avizoval ukončenie svojej aktívnej rapovej kariéry, sa stane otcom! Spolu s priateľkou Alicou potvrdil raper Kali fantastickú novinku pre rádio Europa 2. 

35-ročný hudobník, ktorý sa zapísal k Rytmusovi, Egovi či Mikeovi Spiritovi ako jeden z najúspešnejších raperov domácej scény, bude otcom! Spolu s partnerkou Alicou tvorí pár približne jeden rok a okrem toho, že sa už onedlho stanú rodičmi, dvojica dokonca chystá v blízkej budúcnosti i svadbu!

Pár, ktorý pôsobí doslova idylicky, zoznámila ich spoločná priateľka, speváčka Tina, pričom Kali pre portál Europa 2 priznal všetky krásne udalosti, ktoré ho postretnú už o pár mesiacov. „Budeme traja a veľmi sa z toho tešíme. Nechcel som to riešiť verejne, lebo nerád rozprávam o svojom súkromí a hlavne som si na tom nechcel stavať promo. Veľa ľudí z okolia sa nás na to však pýtalo, všimli si to aj fanúšikovia. Už to teda nebudeme tajiť. Budeme rodičia a na budúci rok plánujeme aj svadbu,“ prezradil exkluzívne pre europa2.sk budúci otecko. Budúcim rodičom srdečne blahoželáme.

Zdroj: Europa2.sk | Foto|Video: YouTube, Instagram