Slovenský raper Kali momentálne patrí k najúspešnejším hudobníkom domácej scény, pričom každý jeho singel sa stáva okamžite po publikovaní bezkonkurenčným hitom. Tentokrát spojil sympatický Koloman svoje sily s krásnou speváčkou Veronikou Strapkovou, s ktorou mu to skutočne mimoriadne ladí!

Veronika S, známa predovšetkým zo šou Hlas ČeskoSlovenska, sa nestratila ani po ukončení talentovej súťaže. Práve naopak, krásna brunetka je obľúbenou speváčkou, s ktorou neváhajú spolupracovať ani najznámejšie mená domáceho šoubiznisu.

Po skladbe s raperom Majkom Spiritom sa podujala na spoluprácu s obľúbeným raperom Kalim, s ktorým nahrali singel “Sila je v nás”. Vo videoklipe, ktorý už dvojica stihla nahrať, si zahrala i Kaliho priateľka Alica.

Zdroj: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)