Po dlhých rokoch na cestách kvôli koncertným šnúram si raper Kali čoraz viac uvedomuje, aká je rodina dôležitá. Spoločný čas s najbližšími si váži, pričom sa najnovšie pochválil unikátnym záberom z rodinnej oslavy.

Raper Kali, vlastným menom Koloman Magyary, sa rozhodol pred pár mesiacmi poľaviť a venovať sa viac svojej rodine. Sám priznal, že narodenie dcérky Nelky mu zmenilo životné priority. Spoločne s manželkou Alicou sa už viac ako rok tešia z malej princeznej, ktorá rastie ako z vody.

37-ročný umelec však nezabúda ani na ostatných najbližších, pričom nedávno oslávil s otcom jeho narodeniny. ,,Bodaj by som mal v tvojom veku takú kondičku, postavu a energiu. Všetko naj k 62-ke, takže k 26-ke, tato! A ďakujem,“ napísal rodák z Bratislavy, a zároveň sa pochválil spoločnou fotografiou.

Mnohí fanúšikovia boli prekvapení zo vzhľadu staršieho pána, keďže by mu šesť krížikov na krku určite neuhádli. Niektorí vtipne poznamenali, že Kaliho otec vyzerá ako frontman rockovej skupiny. Jeho vlasy ani štýl obliekania totiž nezodpovedajú veku muža, ktorý sa čoskoro chystá na dôchodok.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/dezertkalimusic  |  Foto: IG/dezertkalimusic, markiza.sk