Už o pár dní to čaká aj jeho! Jeden z najúspešnejších raperov domácej hudobnej scény sa už čoskoro stane otcom, pričom jeho partnerka Alica má termín pôrodu doslova na spadnutie.

Kali je jednoducho chlap na správnom mieste. Obľúbený raper, ktorý sa už od 10. februára bude objavovať ako jeden z koučov v šou Hlas Česko Slovenska 2019, očakáva o pár dní príchod svojho prvého potomka. Jeho partnerka Alica totiž nosí pod srdcom dievčatko, ktorému šťastní rodičia vybrali meno Nelka. ,,No už odpočítavam dni.. Keď všetky výhry sa zrazu zdajú byť bezvýznamné,” vyznal sa v polovici januára dojatý raper k intímnej snímke žien jeho života.

V čase, kedy je už termín pôrodu doslova na spadnutie, si Alica rozhodne môže povedať, že má po svojom boku vnímavého a starostlivého partnera. Kali sa totiž najnovšie vybral do obchodu, aby zakúpil odsávačku na mlieko, pričom vzdal hold všetkým ženám a mamám.

„Ženy, mamy… Strašne vás cením a máte moj rešpekt, že sa viete usmievať AJ po celých 9 mesiacov, kedy dostávate kopačky a hlavičky v tom brušku+všetky te stavy spojené s tehotenstvom. Pôrodné bolesti si nevyskúšam, ale odsávačka je teš haluz. Všetky ženy ste KRAAA LOOO VNEEE… a samozrejme, každý chlap, má tu svoju,“ napísal Kali na sociálnej sieti Instagram.

Zdroj: Instagram/Alicanails, DezertKaliMusic