Patrik “Rytmus” Vrbovský je jedným z najrešpektovanejších raperov na česko-slovenskej hudobnej scéne, pričom už neraz dokázal, že sa neberie úplne vážne. Tentokrát sa bývalý tanečník nechal nahovoriť na účinkovanie vo vtipnom videu úspešných YouTuberov, no v takýchto úlohách by ste ho rozhodne nečakali!

Je tomu len zopár mesiacov, čo sa z rapera Rytmusa stal hrdý otec synčeka Sanela, ktorého mu porodila krásna moderátorka Jasmina Alagič. Práve manželka hudobníka sa v minulosti opakovane objavovala aj vo videách Mateja Zrebného a Lukáša Frlajsa, kde si strihla rôzne role od dokonalej kamošky až po žiarlivú priateľku.

Tentokrát sa na spoluprácu s dvojicou odhodlal aj samotný Rytmus, ktorý vo videu predstavuje rôzne typy kamarátov. Okrem klasického looku so slnečnými okuliarmi ho však môžete vidieť aj v celkom novom svetle. Rytmus si totiž ako “neplatič” nasadil platinovú blond parochňu a nežným hláskom priznáva chodenie na tanečnú či žalúdočné problémy. Video sa stalo za pár hodín doslova virálnym, pričom momentálne má takmer 400 000 zhliadnutí.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Typy kamarátov

Zdroj: YouTube | Foto: IG/lukaskimlicka, jasmina_alagic