Keď sa v októbri 2018 dostal do kín po celom svete film Zrodila sa hviezda, spôsobil doslova senzáciu. Dovtedy mnohými kritizovaná speváčka Lady Gaga si ukradla srdcia divákov, pričom Bradley Cooper exceloval nielen ako herec, ale aj režisér a spevák. 

Lady Gaga a Bradley Cooper sa stali vďaka romantickej hudobnej dráme Zrodila sa hviezda nezabudnuteľnou dvojicou strieborného plátna. Okrem strhujúcich hereckých výkonov nominovaných na Oscara však film priniesol svetu i množstvo fantastických hitov, ktoré sa okamžite zaradili do rebríčkov v rádiách po celom svete.

Snáď najúspešnejším singlom sa však jednoznačne stala cenami ovenčená skladba “Shallow”, ktorú doposiaľ prespievali tisíce hudobníkov. Potom, čo ošiaľ okolo filmu prehrmel, singel nahrala i slovenská raperka Sima (23) s muzikantom Jurajom Zaujecom (36), známym zo šou The Voice z roku 2012.

Hviezda hip-hopovej scény, ktorá pred pár dňami zažiarila na svadbe Jasminy a Rytmusa, síce taktiež začínala svoju kariéru práve v tomto ročníku talentovej súťaže, avšak dnes sa prezentuje predovšetkým rapom. Práve preto prekvapila všetkých svojich fanúšikov, keď “Shallow” zaspievala skutočne precítene a nežne. Celkom nečakaná a príjemná zmena, nemyslíte?

Zdroj: YouTube | Foto: Instagram/simonahegerova, ladygaga