23. kolo druhej najvyššej futbalovej súťaže seniorov priniesla niekoľko zaujímavých momentov. Prešov sa víťazným gólom v 90. minúte udržal v hre o priamy postup, nováčik zo Spišskej Novej Vsi konečne vyhral, no raritou je niečo iné.

Duel medzi Dolným Kubínom a Trebišovom domácich “Oravákov”, ktorí boli pred ním päť bodov za priečkou znamenajúcou záchranu, poslať na dostrel Malženíc. To sa im nepodarilo a prehrali 1:2.

Na tom by nebolo nič extra zaujímavé, ak by v 90. minúte hosťujúci Tomáš Ilinjo nestrelil víťazný gól, hoci v tom čase mal Trebišov až troch vylúčených hráčov, zatiaľ čo domáci “len” jedného. V pomere 9:7 (ak nerátame brankárov) sa hralo pritom od 72. minúty. Také niečo si skutočne nepamätá hocikto…