Rasťo Mojsej začína svojím správaním piť krv mladým farmárkam, no kritikou nešetria ani diváci. Východniar je ale zúfalý potom, čo nezískal status farmára týždňa a ani imunitu. Pri stole mu priamo pred Evelyn ešte naložil aj Rado, ktorý si ho chce zobrať do duelu.

Rasťo Mojsej je so silami v koncoch. Potom, ako Evelyn prečítala list od vypadnutého Vlada, ostal nemilo prekvapený a sklamaný. Bol si totiž istý, že sa práve on stane farmárom týždňa. Tým je však Gabo, ktorý si teraz zvolí dvoch sluhov. Východniar neskrýval ani slzy, a dokonca si jeho nezvolenie plánuje vydebatovať aj so samotným Vladom. V hre o imunitu vyhrala Ivet, no aj v tomto prípade sa Rasťo neštítil kontrolovať po skončení súťaže siete, aby našiel prípadnú chybu.

Okrem toho však začína piť krv aj farmárkam, ktoré už nie sú ochotné počúvať jeho reči. Kritiku si zlízol vo veľkej miere aj od divákov. Tí považujú plač Rasťa pri odchode vypadnutého Vlada za herecký výkon a nepáči sa im jeho vyhováranie sa pri práci. Najnovšie sa dokonca ocitá aj v priamom ohrození po drsných slovách Rada, ktorého snúbenica zverejnila nečakanú fotku.

Ten sa do Rasťa pustil pri stole priamo pred Evelyn, keď na rovinu priznal, že sa chce stať sluhom a zobrať si do duelu práve jeho. Naštvanému Popradčanovi sa nepáči, ako ho poslední traja chlapi na Farme ohovárajú, pričom vraj všetko počuje na vlastné uši. Je otázne, či si farmár týždňa zvolí za sluhu práve jeho, no ak sa tak stane, možno sa dočkáme pánskeho duelu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Televízia Markíza