Diváci reality šou Farma 11 sú v mimoriadnom očakávaní, pričom na dnešnú epizódu čakali takmer tri týždne. Po avizovanom útoku Mateja Jurkoviča (41) všetkých zaujímalo, čo presne stálo za vyradením jedného z najobávanejších súťažiacich, a dnes je to už absolútne jasné. Hlavička!

V reality šou Farma 11 proti sebe bojujú súťažiaci z východu a západu, pričom drsné konflikty medzi nimi neustali ani po zhodení bariér. 16. októbra prekvapila divákov informácia o fyzickom útoku Mateja Jurkoviča, ktorý mal napadnúť Rastislava Mojseja (40). Potom, ako ho Evelyn vyradila z hry o výhru vo výške 75 000 €, podstúpil šokovaný Rasťo lekárske vyšetrenie a následne sa prihovoril divákom, kde vysvetlil, čo sa vlastne stalo.

Detaily z útoku farmára Mateja: Takto napadol Rasťa krok po kroku!

„Som z toho veľmi smutný, že sme s Matejom takto dopadli. Nikdy som nemal predstavu ani som si to neprial, aby sa niečo také stalo. Ja v podstate ani neviem, ako sa to celé zomlelo, len som mal taký vnútorný pocit, že nie je dobré, aby sme tu boli obaja, a preto som sa rozhodol, že chcem vlastne odísť a ďalej už s ním nezdieľať tieto jeho nejaké problémy so mnou. A vtedy sa vlastne udial tento incident,“ uviedol k incidentu Rastislav Mojsej, ktorý má narazený krčný stavec a zlomený zub.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Markiza | Foto: Markiza, IG/farma.markiza