Rastislav Mojsej momentálne u divákov reality šou Farma 11 rezonuje predovšetkým ako obeť fyzického útoku. Na statku musí bojovať s neustálymi bolesťami hlavy a zlomeným zubom. Farmár sa však prezentuje ako čestný a pracovitý človek, ktorý v minulosti nemal ďaleko od politickej kariéry.

40-ročný farmár sa živí ako elektrotechnik, no pred štyrmi rokmi sa vydal na politickú dráhu. Na sociálnej sieti má totiž doteraz vytvorenú stránku pod názvom ,,Kandidát na poslanca Sme rodina- Boris Kollár“. Dokonca je na tomto účte zverejnená aj spoločná fotografia so známym multioteckom, s ktorým si Rasťo potriasa rukou.

Je však isté, že rodák z Hrašovíka pri voľbách nedopadol slávne. Nenachádza sa totiž v zozname poslancov v obci, v ktorej žije spolu s rodinou, a taktiež Mojsejovo meno nefiguruje na súhrne poslancov strany Sme rodina. Politická kariéra východniara tak bola zrejme odsúdená na zánik.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/ Kandidát na poslanca Sme rodina-Boris Kollár  |  Foto: Facebook/ Kandidát na poslanca Sme rodina-Boris Kollár, markiza.sk