Manchester United aktuálne nie je práve v takej forme, akú by si jeho fanúšikovia predstavovali. Jeho výsledky i výkony sú ako na hojdačke a skôr horšie ako lepšie. Aktuálne je po strede na pokraji vypadnutia z Ligy majstrov.

Veľmi nepresvedčivá je ofenzíva zložka tímu, keďže mladík Hojlund zatiaľ úplne potenciál nenapĺňa, Rashford za minulou sezónou zaostáva a ani ďalší hráči zďaleka nezažívajú najlepšie obdobia svojich kariér.

Manchester United sa má údajne najnovšie obhliadať po posile v Nemecku, konkrétne v Lipsku. Na Old Trafford by podľa renomovaného novinára Fabrizia Romana mohol zamieť niekdajší hráč londýnskej Chelsea, a síce Timo Werner.

Ten strávil v Anglicku dve sezóny, tá druhá bola ale skôr nočnou morou. V aktuálnom ročníku sa mu nedarí ani v Nemecku, veď odohral zatiaľ len 370 minút a zaznamenal dva góly a jednu asistenciu. Avšak nemožno zabúdať na fakt, že tento hráč sa v prípade, že naberie formu, môže stať veľmi užitočný a aktuálne už zďaleka nie je taký drahý ako pred pár rokmi.

Zdroj: X/Fabrizio Romano | Foto: IG/manchesterunited