Monika Bagárová už neraz ukázala svojim fanúšikom, že stredom jej vesmíru je vytúžená dcérka Rumia, ktorú porodila expartnerovi Makhmudovi Muradovi. Hviezdy českého šoubiznisu tvorili jeden z najkrajších párov domácej scény, avšak koncom uplynulého roka prišiel nečakaný koniec, po ktorom nasledoval ešte jeden pokus o obnovenie citov.

Úspešná speváčka Monika Bagárová patrí k najkrajším ženám českého šoubiznisu, pričom státisíce fanúšikov si nezískala len hudbou, ale aj otvorenosťou či porotcovaním v súťaži Česko Slovensko hľadá Superstar 2020 a 2021. 28-ročná rodáčka z Brna tvorila od decembra 2018 pár s MMA zápasníkom Makhmudom Muradovom, kým o rok neskôr prezradili, že spolu čakajú vytúženú dcérku.

Ani rozkošné dievčatko vzťah dvojice, žiaľ, nezocelilo natoľko, aby Monika mohla žiť svoj sen o šťastnej rodine a deň po uplynulých Vianociach sa rodičia Rumie rozišli. Po pár týždňoch sa speváčka so športovcom odhodlali zachrániť svoj vzťah a kvôli spoločnému dieťatku si dali druhú šancu. Niekoľko mesiacov na to ale prišlo k nečakanému stanovisku a Monika zverejnila bolestivé slová o opätovnom rozchode.

„Chcela by som Vám oznámiť, že spolu s Machom nežijeme. Dali sme tomu šancu ako rodičia, bohužiaľ, nám spoločný život už nerobí radosť. Sme ľudia, máme city, veríme, dúfame, robíme chyby…“ priznala, avšak presnú príčinu odlúčenia neuviedla. Aj keď si mnohí mysleli, že Monika s Makhmudom sa k sebe onedlho opäť vrátia, opak je zrejme pravdou a s odstupom času sa brunetka vyjadrila k téme celkom otvorene.

„Definitívne som sa s Machom rozišla. Žijeme každý svoj život a našim spoločným cieľom je, aby naša dcéra bola šťastná. Obaja sme si za ňu vzájomne vďační a vieme sa ako rodičia dohodnúť a vzájomne sa rešpektovať, a to považujem za najdôležitejšie,“ uviedla Monika, ktorá dala evidentne za starým vzťahom definitívnu bodku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/bagarovamonika