Reality šou Farma 13 už pozná svojho víťaza, ktorým sa stal po napínavom súboji Miroslav „Mesut“ Debnár z Banskej Bystrice. Sebavedomý mladík výhrou získal 75-tisíc eur, pričom fanúšikov zaujímalo, či sa trojica finalistov dohodla na delení peňazí. Postoj farmára bol však jednoznačný!

Uplynulú sobotu sa na obrazovkách TV Markíza uskutočnilo veľkolepé finále reality šou Farma, kde prebiehal napínavý súboj medzi Mesutom, Evou Vajsovou a Dávidom Horákom. Trojica finalistov bojovala o finančnú výhru, pričom finalisti z uplynulého ročníka sa o peniaze podelili. Mnohých tak zaujímalo, či podobný scenár nastane aj v trinástej sérii, nakoľko Dávid mal záujem práve o tento variant.

„Ja som sa ozval, či sa nechceme nejako dohodnúť a porozprávať o výhre. Navrhol som, že druhý a tretí dostane 10-tisíc eur, do finále by sme išli bez stresu a prvý dostane 40-tisíc eur. To je slušná výhra, lebo čistých je 60-tisíc eur. Ale keď som napísal Evke, najprv mi neodpísala a potom odpísala, že má veľa roboty. A Mesut ma poslal kade ľahšie,” povedal mladík pre portál Pluska.

Rozdielny názor na delenie výhry mal však víťaz Mesut, ktorý sa vyjadril, že je športovec telom aj duchom, a práve z tohto dôvodu ponuku odmietol. Po 10-tisíc si do šou údajne neprišiel a mienil vyhrať všetko alebo nič. „Nechcel som sa deliť preto, že som si veril. Ani s Natáliou žiadne delenie nebude, vezmem ju niekde na peknú dovolenku a to je všetko,“ povedal Mesut pre Plusku tesne po víťazstve. Okrem finalistov v šou zaujala divákov aj Stanka Klčová, ktorá nielen zaspievala, ale mnohých aj šokovala novým vzhľadom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: Pluska | Foto: markiza.sk, IG/farma.markiza