Rázne vyjadrenie Borisa Kollára: Odkaz pre kolegov s palicou v ruke!

Dátum:

Hegerová vláda chystá obrovské reformy v oblasti zdravotníctva, kedy sa nemocnice majú rozdeliť na viacero úrovní a zmeny v súdnictve s cieľom zvýšiť dôveryhodnosť v spravodlivosť na Slovensku. Aj keď sa zdalo, že zo začiatku všetko prebehne hladko, predseda parlamentu s reformami kategoricky nesúhlasí.

Premiér, ministerka spravodlivosť a šéf rezortu zdravotníctva začali cestovať do regiónov, aby predstavili výhody reforiem v zdravotníctve a v súdnictve. Ich prvé kroky viedli do Humenného, kde chceli uviesť veci na pravú mieru.

Boris Kollár sa v rovnakom čase rozhodol zavítať do Banskobystrického kraja, kde chcel zistiť, čo si ľudia o reformách skutočne myslia. Predseda parlamentu totiž s plánovanými reformami nesúhlasí, pričom je presvedčený, že spôsobia rozvrat v jednotlivých regiónoch.

Za pravdu mu dali aj obyvatelia Revúcej, ktorí politikovi podarovali lieskovú palicu. ,,Je to dar vláde. Mal som to doniesť do Bratislavy a ukázať im, čím nás ľudia z regiónov budú hnať, keď im zrušíme súdy a nemocnice. Tí ľudia povstanú a týmto nás poženú,“ povedal vo videu Kollár držiac v rukách palicu, ktorou pomyselne hrozil koaličným partnerom.

Celé vyjadrenie Borisa Kollára

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Video: FB/Boris Kollar  |  Foto: FB/Boris Kollar, FB/Úrad vlády SR

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...