Reakcia exfrajerky: Dara sa s úsmevom vyjadrila k zásnubám Rytmusa!

Dátum:

Je tomu len zopár dní, čo Patrik „Rytmus“ Vrbovský požiadal o ruku svoju bosniansku krásku Jasminu Alagič. Moderátorka Fashion TV a hviezda šou Tvoja tvár znie povedome nadšene súhlasila, pričom mnohí fanúšikovia by svadobné zvony počuli najradšej hneď túto sobotu.

Aj keď spočiatku množstvo sledovateľov trojuholníka Rolins VS. Rytmus & Alagič nedokázalo prijať fakt, že raper a diva Dara dali za svojim vzťahom definitívnu bodku, dnes je všetko inak. Po odsudzovaní a obviňovaní Jasminy z rozpadu naoko idylického vzťahu sa karta obrátila a vždy usmiata moderátorka si získala množstvo fanúšikov.

„Na tento moment som čakal celý život a poviem vám tak, že pokľaknúť pred ženou svojho života a požiadať ju o ruku, je neopísateľne najkrajší pocit, aký som zažil,” vyznal sa Patrik na sociálnej sieti Instagram. Potom, ako sa prevalila informácia, že Rytmus a Jasmina sú zasnúbení, mnohí boli zvedaví na názor jeho expriateľky Rolins. Niektorí fanúšikovia sú totiž stále presvedčení, že ich ikona napredovaním vzťahu svojho bývalého nekonečne trpí a momentálne sa utápa v žiali. Opak je však pravdou.

Speváčka sa pre český portál extra.cz otvorene vyjadrila k životnému kroku rapera, pričom nešetrila úsmevmi či pozitívnosťou: „Prajem mu veľa šťastia a aby bol spokojný. Nevedieme spolu vojnu. Zásnuby im, samozrejme, prajem,“ povedala sympatická hudobníčka na margo zásnub svojho bývalého.

Súvisiace: >>>Extrémny trapas v Teleráne: Moderátori sa takmer prepadli od hanby!<<<

Zdroj: Extra.cz | Foto: Facebook/Dara Rolins, Instagram/RytmusKing

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...