Česko a Slovensko už má svoju novú SuperStar. Na pomyselnom tróne vystriedala Emmu Drobnú ružovovlasá diva, Tereza Mašková. Napriek tomu, že bola favoritkou, do poslednej chvíle nebolo nič isté. Takáto bola jej rekacia tesne po vyhlásení výsledkov.

A je to tu. Po niekoľkých mesiacoch sledovania cesty SuperStaristov až po veľkolepé finále, máme konečne víťazku. Stala sa ňou Češka, Tereza Mašková, ktorá patrila k „bohyniam“ šou a jej vystúpenia boli vždy bezchybné. Vždy sa tešila z každého postupu a teraz sa môže radovať z titulu SuperStar. Pre portál markiza.sk prezradila svoje dojmy.

Pri otázke aké sú jej prvotné pocity však nenachádzala slov. Je to vraj neopísateľný pocit, neverí, že sa to stalo a nevie ani prečo neplače, lebo tomu stále nemôže uveriť. Na druhej strane je však veľmi šťastná a vďačná.

Ako prvé po návrate domov si dopraje kľud a aspoň 10-hodinový spánok. Pri otázke ohľadom jej vzťahu k porote nemohla nájsť žiadne zlé slovo, považuje ich za milých a nápomocných ľudí.

Najradšej bude spomínať na všetko, na ľudí a najmä kamarátku Anetku. SuperStar ju naučila, podľa jej slov, veľa vecí od práce s kamerou po celkový priebeh na scéne. Fanúšikom odkazuje, že si váži ich podporu, je rada, že ich má a dúfa, že ich aj naďalej nesklame.

Videorozhovor s Terezou si môžete pozrieť >TU< .

Zdroj: superstar.markiza.sk | Foto: Instagram