Barbora začiatkom nového roka porodila Borisovi Kollárovi v poradí desiateho potomka. Na to, že starý-mladý otecko momentálne čelí nechutnej kauze s maloletou, Barbora vyráža dych svojimi vyjadreniami!

V deň, keď sa prevalila kauza o maloletej dievčine z Čistého dňa a Borisom Kollárom, Barbora Balúchová uverejnila na Facebooku obyčajný inzerát, ktorým pravdepodobne hľadala nejaký voľný byt pre známeho. Status sa však stal doslova “živým terčom”. Aj keď si v komentároch veľa ľudí Barboru zastávalo, našli sa aj poriadni neprajníci, ktorí okorenili celý nevinný príspevok.

Najhorším útokom bolo vyjadrenie Márie, ktorá napísala: “Trápne a nechutné bolo, keď dala 50-ročnému, asi jednorázovka, kedže ani nikdy vzťah nemali – tiež o niečom svedčí.. koľko rokov má jej otec?”

Barbora však reagovala veľmi inteligentne a nepriamo vyjadrila Borisovi svoje vyznanie lásky: “Keď niekoho milujete neriešite absolútne vek!!! A vám prajem nájsť pokoj v srdci a duši, lebo takéto komentáre môže napísať len žena, ktorú niečo neskutočne trápi. Držkajte sa.”

Barborin nevinný príspevok na Facebooku

 

Zdroj: Facebook | Foto: Instagram