Diváci TV Markíza sa konečne dočkali dlho očakávaného seriálu Zrada, ktorý má byť nástupcom minuloročného úspešného projektu Klamstvo. Aké sú prvé reakcie Slovákov po odvysielaní pilotnej časti?

Už z ukážok bolo jasné, že si pre nás TV Markíza pripravila opäť seriál so skvelým hereckým obsadením a množstvom dramatických momentov, z ktorých tuhne krv v žilách. Klára Issová a Milan Ondrík stvárňujú na prvý pohľad harmonický manželský pár, ktorý vychováva spoločného syna. Všetko sa ale zrazu začne meniť a šťastie striedajú pochybnosti, strach a hnev.

Podľa reakcií na Facebooku je jasné, že už po prvej časti očakávania divákov Zrada naplnila. Pod príspevkami sa totiž nakopili komentáre so samými pozitívnymi vyjadreniami. ,,Výborná časť, napínavé… teším sa na ďalšiu. Slovenský seriál, ale hlavná postava je Česka. A super, že to je točené inde ako v Blave napr. Trnava… Pekne sa zviditeľňuje. Krásne nočné zábery. Ďakujem,” odkázala tvorcom diváčka. Mnohí sa vyjadrili, že nevydržali a hneď si na platforme Voyo pozreli ďalšiu časť.

Medzi takmer 200 reakciami však prevláda jednoduché a výstižné slovíčko SUPER. Modrožltá televízia a herci tak môžu byť iba spokojní. Gratulujeme!

Reakcie divákov na seriál Zrada

Zrada

Zdroj/Foto: Facebook/TV Markíza