Aktuálny ročník Farmy je doslova plný prekvapení a kým sa reality šou zúčastňujú okrem “obyčajných ľudí” aj celebrity, statkársky program má, zdá sa, i svoju novú hymnu. O tú sa nepostaral nikto iný, než jeden umelcov, Robo Mikla.

Keď sa v roku 2004 objavil v šou Slovensko hľadá Superstar búrlivák Robo Mikla, okamžite si získal srdcia mnohých divákov, ktorí ho posielali z kola na kolo s desaťtisíckami hlasov. Spevák však napokon zo súťaže dobrovoľne odstúpil pred siedmym finálovým kolom, pričom odvtedy o ňom bolo počuť len sporadicky.

37-ročný hudobník, ktorý si prešiel závislosťou na alkohole, sa momentálne objavuje v reality šou Farma, kde sa neštíti povedať svoj názor, ale ani chopiť sa práce. Ako sa však zdá, divoký rocker rovnako ako Katarína Brychtová či Twiinsky nezamiešal v relácii karty a dnes si už užíva pohodlie domova.

Svedčí o tom najmä jeho aktivita na sociálnych sieťach, kde iba pred pár hodinami pridal svoju novú skladbu o Farme. “Do Hummera naskákali ľudia a dve prasce, nazvi si tých siedmych kľudne ako sa ti zachce. Či už hviezdy abo inak, bežne celebrity, ukážu ti priam jak v klipe, kto je koľko vryttý (i?) do pamäti národu,” spieva sa v novinke Roba Miklu. Čo hovoríte na jeho hudobný počin vy? Mal by sa stať hymnou Farmy?

Robo Mikla- Farma

Zdroj: Instagram/RóbertMikla