Je tomu len zopár dní, kedy diváci na televíznych obrazovkách sledovali nečakané zakončenie farmárskeho duelu dvojíc, kde sa proti sebe postavili Henrich s Rebekou proti Máriovi a Beáte. Aj keď sa spočiatku zdalo, že zamilovaní sluhovia majú šancu naďalej bojovať o 75 000 €, Evelyn ich zaskočila nečakanou správou. V dôsledku porušovania pravidiel tak musel s porazenými duelantmi statok opustiť aj jeden z víťazov. Voľba ostatných farmárov padla na Rebeku, ktorá sa nemala môžnosť ani len rozlúčiť.

Moderátora Martina Šmahela a Juraja Zitróna Ťapáka takmer “vystrelo” na stoličke, smiech a zarazenie v sebe neskrývali už od začiatku novej epizódy Farmy X-tra. Martin položil Rebeke otázku, prečo porušovali s Henrichom neustále pravidlá a v duelantskej chatke neostali v izolácií tak, ako to predpisy určujú. Ex-farmárkino vysvetlenie je prosté a pre jej životné “problémy” celkom pochopiteľné: “Najväčšia príčina bol Erik, lebo my sme si od neho voľačo vypýtali a jemu trvalo pól dňa, kým nám to doniesol. Či už to bola fajka alebo tabak, alebo zapaľovač. Proste on to ráno zobral a nevrátil to pól dňa.

Okrem tohto sa ešte moderátor Martin zamyslel aj nad tým, prečo bola Rebeka s Henrichom v zábere aj pri návšteve hospodára a na túto situáciu mala prekvapivo ľudské vysvetlenie. “Mi napadlo, že mi treba cikať. Tak sme išli pekne na záchod a už som videla, že je tam hospodár, tak hovorím, nepoďme tade, lebo budeme v zábere. Tak sadnime si na lavičku a počkajme. A zrazu len kričí hospodár…”

Zitrón si servítku pred ústa nekládol a na bývalej farmárke nenechal nitku suchú. Upozornil ju na fakt, že ráno si zháňali pri kuchynke raňajky, potom prišiel hospodár, pred ktorým opäť porušovali pravidlá a neskôr sa po farme prechádzali zas. Rebeka sa na veľa v odpovedi nezmohla, prikývla a dodala: “Hej, špacírovali sme dosť. Nebol to vzdor proti Erikovi, ale ja som to mala úplne na háku,” prekvapuje.

K vzťahu s Nikol sa Rebeka zdráhala vyjadriť, avšak presviedčať sa predsa len nenechala: “Tak tam sa dá toho porozprávať viacej, ja viem, že ona na toto čaká, kedy sa k jej osobe vyjadrím, aby mohla zase pokračovať. Takže ja ju vôbec neriešim, ona sa prezentuje sama, takže.. S ňou sa veci nedajú vykomunikovať. Proste to je jej pravda a za tým si stojí aj keby traktory padali.”

Rebeka bola prekvapená aj z reálnych podmienok panujúcich na statku. Spanie na slame a život bez telefónu pre ňu nebol samozrejmosťou a dúfala, že šou nie je pravdivá a divákov týmito zábermi produkcia len zavádza: “Hovorili sa také veci, že budeme spávať na hoteli, veľa ľudí to tam rozprávalo, originál, my sme tam boli prvý týždeň a oni boli zhrození z toho, že my tu spíme… Potom také, že po nociach nám budú dávať telefóny do ruky a takéto veci, vieš,” neskrývala prekvapenie recepčná z Galanty.

Zitrón sa snažil zakončiť epizódu Farmy X-tra rozhľadeným odkazom ex-farmárky Rebeky Hlavatej a dal jej príležitosť od srdca sa vyjadriť, ako si predstavuje svoju budúcnosť, keby mala neobmedzené možnosti. Ak by ste čakali odpoveď typu- venovať sa sama sebe, spoznávať sa, študovať, založiť podnikanie a podobne, ste na omyle. Rebekina odpoveď bola jasná: “Nič. Ja viem robiť vieš aké nič?” na čo Zitron odpovedal: “Videli sme.”

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: markiza.sk