Najnovšia séria reality šou Farma poriadne naberá na obrátkach! Vášnivé bozky či intímne zblíženia počas noci sa už stali samozrejmosťou, no hrozba tehotenstva jednej z farmárok sa objavila po prvýkrát. Konečne dostala šancu, aby zistila pravdu.

Farmári začali v posledných dňoch atakovať Rebeku s možnosťou, že by mohla byť tehotná. Zvracanie, precitlivenosť či údajná zmena v oblasti tváre mali naznačovať, že 25-ročná farmárka môže byť v požehnanom stave. Mešťanka sa tak dostala do nezávideniahodnej situácie, keďže so súčasným partnerom sa chcela pred odchodom na statok rozísť.

Jej vzťah zrejme zaklincovalo aj zblíženie s Heňom, ktorému sa podľa slov súperov rodáčka z Galanty oddala na latríne. Evelyn jej napokon pri výbere duelantov priniesla tehotenský test. V tej chvíli ju však viac šokovalo, keď sa rozhodnutím farmárov dostala do duelu s Ankou. V domčeku pravdy sa napokon Rebeka rozhodla zistiť, či nosí pod srdcom bábätko.

Sama priznala, že sa na Farme naplakala viac ako v reálnom živote za pár rokov. Nebola si tak istá, či ide o hormóny alebo sa stáva citlivejšou. Tehotenský test bol nakoniec negatívny, čo mladú ženu pracujúcu ako recepčnú rozplakalo, no zároveň potešilo. Zdalo sa, že bola zmierená s oboma scenármi, ktoré môžu nastať, no určite jej odľahlo.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: markiza.sk