Rebeku Hlavatú si môžu diváci pamätať z 12. série reality šou Farma, kde bojovala o sumu 75 000 eur spolu so svojím terajším partnerom Heňom. Vytúženú výhru sa dvojici, bohužiaľ, nepodarilo získať, miesto toho si domov odniesli niečo iné- paranoju kvôli kamerám!

Podmienky vidieckej súťaže sú nekompromisné- špinavé a studené prostredie, málo jedla, veľký kolektív rôznorodých osobností a v neposlednom rade i neustály kamerový dohľad. Práve to sa stalo kameňom úrazu pre známu brunetku.

Priznala problémy kvôli natáčaniu

Dvanásta séria prekvapila úplne prvýkrát skrytými kamerami, o ktorých účastníci ani len netušili. Réžia ich totiž šikovne ukryla za veľké zrkadlo v kúpeľni, a práve tam dievčatá a muži vykonávali svoju pravidelnú intímnu hygienu.

Rebeka po dlhšom odstupe času priznala, že to v nej vyvolalo úzkostné stavy. „Dala mi veľa paranojí do života. Ako napríklad vždy, keď vidím zrkadlo. Nerobím pred ním somariny, lebo mám stavy, že je za ním kamera,“ uviedla narovinu. Zdá sa tak, že po skúsenostiach vtedajších farmárov je obrovskou výhodou pre súťažiacich najnovšej série práve to, že môžu predpokladať sledovanie aj z miest, kde by oči réžie rozhodne nečakali.

Rebeka a priateľ Heňo

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Rebeka Hlavatá s hospodárom Martinom

Zdroj: Topky.sk l Foto: Instagram/RebiHlavata