Redaktor televízie JOJ, ktorý na obrazovke pôsobí dlhší čas, má zrejme hlavu v smútku. Rastislav Ekkert totiž pred pár dňami nafúkal za volantom dodávky 2,68 promile. Po pobyte na polícií si vypočul prvý trest, no nie je vylúčené, že redaktora čaká postih aj v práci.

Redaktor Rastislav Ekkert (56) prežíva náročné obdobie. Po tom, čo ho priateľka vyhodila z bytu, sa rozhodol smútok zapiť fľašou Becherovky. Popritom ale, bohužiaľ, aj sadol za volant svojej dodávky a polícia mu namerala 2,68 promile. Redaktor skončil v cele a dostal dvojročný trest.

Áno, je to pravda, po rozchode so svojou priateľkou, ktorá bola zmyslom môjho života, som upadal do čoraz väčšej depresie… Dostal som brutálny zákaz na dva roky, za 40 rokov som neurobil ani najmenší priestupok, teraz si ma podajú a pri tom som išiel po lesnej ceste s fľašou becherovky. Pekný smutný večer, priatelia,” napísal na sociálnej sieti.

Okrem peripetií v súkromí ho ale podľa všetkého neminú problémy ani v práci. Televízia JOJ už totiž podnikla prvé kroky: “Televízia JOJ vyvodí dôsledky, ale kým celú záležitosť neuzavrieme na pôde televízie, nebudeme sa k tomu v médiách vyjadrovať. Dodali by sme však, že kým celú záležitosť neuzatvoríme, sťahujeme pána Ekkerta z obrazovky,“ znela odpoveď riaditeľky PR a marketingu televízie JOJ Ivany Semjanovej pre Nový Čas.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: FB/Rastislav Ekkert