Politika Redaktor položil Ficovi jasnú otázku: Politik vybuchol od zlosti!

Redaktor položil Ficovi jasnú otázku: Politik vybuchol od zlosti!

Na politickej pôde to v posledných dňoch vrie viac ako kedykoľvek predtým. Vyjadrenia politikov sa čoraz viac vyostrujú a vážne obvinenia sú takmer na dennom poriadku. Vodu do ohňa ešte viac prilieva bývalý trojnásobný premiér, ktorý tvrdo kritizuje vládu Igora Matoviča.

NAKA od štvrtkového rána (5. novembra) zasahovala na niekoľkých miestach krajiny počas akcie s názvom Očistec. Napokon boli zadržaní policajný exprezident Tibor Gašpar, bývalý riaditeľ Národnej protikorupčnej jednotky Róbert Krajmer, exšéf NAKA Peter Hraško a exriaditeľ Národnej jednotky finančnej polície Bernard Slobodník.

Táto správa potešila hlavne Igora Matoviča, ktorý neskrýval na sociálnej sieti radosť. ,,Kičura. Kožuch. Kvietik. Makó. Kováčik. Krajmer. Gašpar. Hraško… a desiatky iných priateľov Petra Pellegriniho a Roberta Fica si užívajú špeciálnu opateru strážcov zákona,“ napísal nadšený premiér.

Ku konaniu NAKA sa vyjadril aj samotný Robert Fico, ktorý naďalej obraňuje Tibora Gašpara s tvrdením, že ho vnímal ako dobrého policajného prezidenta. Predseda Smer-SD na tlačovke na novinárov reagoval veľmi podráždene a otázka zo strany redaktora televízie Markíza ho úplne dožrala.

Spýtal sa totiž, či sa po zadržaní mnohých činiteľov nebojí, že bude ďalším na rade. ,,Čakal som túto hlúpu otázku od vás. Povedzte mi, prečo? Pán redaktor, žiadam vás teraz o satisfakciu. Povedzte mi, prečo mám byť na rade? Ja naozaj čakám na vašu odpoveď. Prekročili ste všetky rámce normálnosti. Povedzte, z čoho som podozrivý? Ak niečo máte, tak to povedzte. Vyprosím si tento štýl komunikácie,“ s hnevom odpovedal politik.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YT/HNtelevízia  |  Foto: YT/HNtelevízia, FB/Igor Matovic 

Exit mobile version