Redaktorka Markízy Andrea Šprochová (38) sa spolu so svojím manželom nevedela dočkať ďalšieho dieťatka, ktoré malo o pár mesiacov prísť na svet. Žiaľ, osud rozhodol inak a o svoje bábätko prišla. Ešte smutnejšie sú slová o osudnom dni…

Andrea Šprochová patrí k dlhoročným tváram TV Markíza a okrem úspechov v pracovnej oblasti sa spolu s manželom Štefanom (39) a ich dcérkou Emmkou (5) tešili aj na ďalší prírastok do rodiny. Ďalšieho súrodenca sa však už nedočkali a redaktorka o bábätko, bohužiaľ, prišla.

Andrea bola v štvrtom mesiaci tehotenstva s sympatická moderátorka aktuálne prežíva jedno z najťažších období v živote. S manželom sa na drobca nesmierne tešili, no osud to zariadil inak: “Je to, bohužiaľ, pravda. Bola vo štvrtom mesiaci. Obaja sa nevedeli maličkého dočkať a bolo vidno, že sú radosťou bez seba,“ prezradil pre Nový Čas známy z okolia rodinky.

Odhalil aj to, kedy malo ku tragédii dôjsť: “Stalo sa to v nedeľu. Berú to veľmi ťažko, a rovnako aj celá rodina a ich priatelia,“ približuje utrpenie televíznej dvojice. Manželia sa teraz po ťažkej strate musia zrejme ešte viac zomknúť a trpké chvíle spoločne prekonať. Ich dcérka Emmka si tak na súrodenca musí ešte chvíľku počkať. Rodine držíme palce a prajeme veľa síl.

Andrea sa s manželom a dcérkou tešili na súrodenca…
O svoje bábätko ale, bohužiaľ, prišla…

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.