Redaktorka RTVS Brabora Žiačiková sa stala pred približne mesiacom obeťou mimoriadne nepeknej nehody. Počas zápasu hokejovej Tipsport ligy medzi Banskou Bystricou a Popradom ju zasiahol puk do tváre tak nešťastne, že jej zranil oko. Takto vyzerá mesiac po incidente!

Redaktorka RTVS Barbora Žiačiková sa už približne mesiac zotavuje zo šokujúceho zranenia oka, ktoré jej počas práce spôsobil hokejový puk. Televízna tvár strávila týždne v banskobystrickej nemocnici, kde ju lekári dávali dokopy a kam ju napokon prišiel s kyticou navštíviť aj hokejista, ktorý jej nechtiac zranenie spôsobil.

Po mesiaci sa rozhodla Barbora fanúšikom a všetkým, ktorí jej držali palce, ukázať, ako teraz vyzerá jej tvár. “Za mesiac sa stalo zo zdemolovanej, dolámanej, krvavej, zašitej futbalovej lopty s katastrofálnym videním dievča, ktoré vyzerá a vidí už takmer ako predtým. Ešte nie sme ani zďaleka v cieli, ale blížime sa tam. To najhoršie sme spolu dali!” napísala na sociálnej sieti.

Zároveň poďakovala tímu lekárov, ktorí jej pomáhali, ako aj rodine a najbližším za lásku či podporu, ktorej sa jej v ťažkých chvíľach dostávalo. Za krátke obdobie už nie je na oku redaktorky po zranení takmer ani stopy, no je zjavné, že silný zásah zanechal predsa len následok. Držíme palce pri ďalšom zotavovaní.

Takto vyzerala redaktorka pred nehodou

Zdroj │ Foto: Facebook/Barbora Žiačiková, Barbora Žiačiková RTVS