Je to iba pár hodín, čo mali diváci možnosť sledovať finále desiatej série reality šou Farma. Traja súťažiaci dostali možnosť zabojovať o výhru vo výške 75-tisíc eur. Súčasťou dôležitého večera boli aj vypadnutí účinkujúci. Aj napriek tomu, že v kuloároch sa hovorilo o tom, že niektorí sa na živý prenos vykašľali, sedeli tam všetci do jedného. Niektorí si však boj o balík peňazí pomýlili s niečím úplne iným.

Na finále sa prekvapivo zúčastnili všetci farmári, ktorí prišli podporiť svojho favorita. Aspoň to sa malo stať ich hlavným cieľom v priebehu živého vysielania. Počas disciplín, kde Peter, Milan a Dominik bojovali o víťazné body prebehli aj malé rozhovory medzi Evelyn a účinkujúcimi.

Farmári vycítili svoju príležitosť a rozhodli sa okamžite konať. Usmiatej moderátorke skočili do rečí a snažili sa propagovať svoje aktivity. Prvým bol Juraj Solčanský, ktorý sa chcel pochváliť svojím novým videoklipom. Vzápätí Ibrahim Maiga vyzýval divákov, aby sledovali jeho nový kanál na YouTube. O slovo sa však prihlásil aj Filip Hakl, ktorý zase upozorňoval na svoje účty na sociálnej sieti. Trojica farmárov sa tak snažila vytrieskať z 5-minútovej slávy, čo sa len dá.

Foto: markiza.sk, Facebook/Farma