Relácia Supermama s Renátou Názlerovou je SPÄŤ: Ako jediná z JOJ-ky si trúfne na TOTO!

Dátum:

Renátu Názlerovú iste poznáte najmä ako nebojácnu advokátku nekompromisne bojujúcu za svojho klienta v relácií Súdna sieň. Môžeme ju však vidieť v omnoho jemnejšej podobe, keďže sa na televízne obrazovky opäť vrátila talkshow Supermama. Známa jojkárka je z návratu tohto formátu nadšená a dokonca odmietla to, čo jej kolegovia považujú za samozrejmosť.

Posledná časť, kedysi obľúbenej relácie Supermama bola odvysielaná pred piatimi rokmi, takmer na deň presne. Zrazu zmizla z obrazoviek a jej budúcnosť bola dlho neistá. Po dlhšej prestávke sa však vracia v novom šate, no s rovnakou moderátorkou Renátou Názlerovou.

Každý piatok sa tak môžu rozoberať tie najhorúcejšie témy o radostiach i starostiach detí aj rodičov, užitočných radách na materskej dovolenke a dokonca sa v relácií budú riešiť aj kontroverzné témy. Ku všetkému sa vyjadria odborníci ale aj známe osobnosti, ktoré prezradia svoje skúsenosti pri starostlivosti o ich vlastné deti. Na televíznej obrazovke sme už mohli vidieť herečku Lujzu Garajovú Schramekovú alebo Kristínu Tormovú Farkašovú.

Diváci však netušia, že Renáta vôbec nevyužíva čítačku v porovnaní so svojimi kolegyňami, ktoré ju potrebujú denne. Vyštudovaná novinárka je totiž presvedčená, že úlohou moderátorky je duchaprítomne reagovať v akejkoľvek situácií bez toho aby musela sledovať vopred pripravené texty. Relácia sa tak nesie v spontánnom duchu, pričom do živého vysielania môžu zavolať aj mamičky, ktoré sa chcú podeliť o zážitok alebo potrebujú pomoc.

Zdroj: Hitky.sk  |  Foto: Facebook, Instagram

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Fantastická premena Katky Koščovej: S novou postavou vyzerá božsky!

Katka Koščová sa v roku 2004 stala víťazkou prvej série...

Richard Sulík to natrel Matovičovi: Po roku má byť štátna kasa v…!

Zdá sa, že ďalšia koaličná kríza je na spadnutie....

Herečka s manželom idú do väzenia: Tri roky zneužívali 13-ročnú školáčku!

Slávna herečka čelí spoločne s manželom mimoriadne vážnemu obvineniu,...

Tehotná Plačková v slzách: Prvá reakcia na zrušenie obvinenia!

Jedna z najúspešnejších slovenských influenceriek, ktorú na sociálnej sieti...