Kultová rozprávka Tri oriešky pre Popolušku sa dočká svojej novej verzie! Nezabudnuteľný vianočný hit z roku 1973 od Václava Vorlíčka však tento raz nenakrúti česká produkcia, no Libušku Šafránkovú nahradí po 48 rokoch nórska speváčka Astrid S.

V Česku a na Slovensku snáď nejestvuje nik, kto by počas vianočných sviatkov aspoň raz nevidel rozprávku Tri oriešky pre Popolušku. Romantická klasika však už pred rokmi prekročila naše hranice a pravidelne sa vysiela v 55 krajinách sveta. Okrem iných si ju obľúbili aj Nóri, pričom práve u nich sa v týchto dňoch nakrúca nová verzia Popolušky.

Tú v remaku stvárni 24-ročná popová speváčka Astrid S, ktorá neskrýva nadšenie. „Sledujeme jej cestu, keď je utláčaná a šikanovaná macochou. Postupne získava sebavedomie a začne sa brániť. Jazdí rýchlo na koni a dokáže loviť, aj keď je dievča,” uviedla umelkyňa pre rozhlasovú stanicu NRK.

Kým hlavnú ženskú úlohu si zahrá krásna blondínka, Pavla Trávnička vystrieda 22-ročný herec Cengiz Al, ktorý sa stal koncom októbra hrdným otcom. „Úžasná príroda, pekné kone, na ktorých sme sa naučili jazdiť a krásna Popoluška. To bude také skvelé!” napísal k fotografii z natáčania na sociálnu sieť Instagram. Čo hovoríte, prekoná nová verzia úspech pôvodnej Popolušky?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/astridsofficial, cengizal, YouTube | Zdroj: YouTube, NRK